Idź do Rammstein

Rammstein

Rammstein

niedz. 30 lip 2023
Chorzów

Stadion Śląski | Chorzów

RAMMSTEIN

European Stadium Tour powraca po raz trzeci w 2023 roku!

 

30.07.2023 – CHORZÓW – Stadion Śląski

31.07.2023 - Drugi koncertRammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci!

 

O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show" (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie "stadiony drżą" (Nordkurier), z "dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu" (Sueddeutsche Zeitung).

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
  • Pakiet Hospitality*

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek 8 września o godzinie 10:00. 

Informacje i linki do biletów znajdują się na rammstein.com/tickets. 

Członkowie fanklubu Rammstein „LIFAD” będą mieli możliwość zakupu biletów od wtorku 6 września od godz. 10:00 do środy 7 września do godz. 10:00. Każdy klient LIFAD może kupić maksymalnie dwa (2) bilety na koncert w przedsprzedaży. 

Ponieważ istnieje tylko ograniczona alokacja dla LIFAD w każdym mieście, nie możemy zagwarantować, że każdy członek otrzyma bilety w przedsprzedaży.