Idź do Harry Styles

Harry Styles Love On Tour 2023

Harry Styles Love On Tour 2023

niedz. 02 lip 2023
Warsaw

PGE Narodowy | Warsaw

HARRY STYLES
OGŁASZA KONTYNUACJĘ TRASY

„LOVE ON TOUR” 2023 Z KONCERTAMI W EUROPIE  

 

 

Love On Tour to 19 nowo ogłoszonych koncertów w Europie, a także nowe występy w Austin, Chicago i São Paulo oraz zmiana miejsca w Limie, Peru. 

 

Ze względu na duże zainteresowanie, międzynarodowa gwiazda Harry Styles ogłosiła kontynuację Love On Tour z 19 nowymi koncertami w Europie oraz nowymi występami w Austin, Chicago i São Paulo, a także zmianę miejsca w Limie w Peru. Wyprodukowana przez Live Nation, 83-dniowa międzynarodowa trasa w 22 krajach obejmie 44 koncerty w najbardziej znanych miejscach Ameryki Północnej, 13 koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii.

 

 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Po 43-dniowym wyprzedanym tournée organizowanym w arenach w 2021 roku i dwóch specjalnych koncertach One Night Only w Nowym Jorku i Londynie rok później, fani z całego świata ponownie będą mieli okazję zobaczyć Harry’ego Stylesa na żywo w wielu dużych miastach, podczas koncertów organizowanych w ramach trasy promującej jego nowy album „Harry’s House”. Będzie to pierwsza europejska trasa artysty organizowana na stadionach.

BILETY: Terminy sprzedaży na wszystkie organizowane koncerty: hstyles.co.uk/tour. Odwiedź stronę by uzyskać więcej informacji.

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU