Idź do P!NK

P!NK

P!NK

niedz. 16 lip 2023
Warsaw

PGE Narodowy | Warsaw

P!NK powraca! Dzisiaj globalna ikona popu P!NK ogłasza koncert w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej w 2023 roku! 

Koncert zaplanowany jest na 16 lipca 2023 roku na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem. 

 

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek 14 października o godz. 10:00 

 

P!NK mówi: “To były długie trzy lata i tak bardzo brakowało mi muzyki na żywo… Wreszcie nadszedł ten czas! Jestem bardzo podekscytowana powrotem na koncerty w Wielkiej Brytanii i Europie, aby śpiewać, płakać, pocić się i tworzyć nowe wspomnienia z moimi przyjaciółmi. Będzie magicznie!”. 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
  • Pakiet Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

P!NK znana jest z ogromnego talentu i zapierających dech w piersiach występów na żywo. Jej kolejna trasa P!NK's Summer Carnival 2023 będzie dowodem jej fenomenalnej kariery i niezapomnianym doświadczeniem na żywo dla fanów. Kiedy w 2019 roku wokalistka odwiedziła Polskę w ramach trasy P!NK's 2019 Beautiful Trauma lokalne media o jej występie pisały tak: 

 

„PGE Narodowy jeszcze nigdy nie był tak różowy! Pink zagrała koncert na najwyższym poziomie. Dwugodzinne show było wypełnione największymi hitami. Mogliśmy usłyszeć zarówno starsze numery takie jak „Who Knew” czy „Get the Party Started”, jak i nowsze „What About Us” czy „Just Like Fire” (…) Co piosenkę czymś nas zaskakiwała! Śpiewała tańcząc, wykonując akrobacje powietrzne, wisząc głową w dół, a nawet lecąc tuż nad publicznością”.  (rmf.fm) 

 

„Pink wygrała wszystko, co można było wygrać. Takie koncerty pozostają w sercach na długie lata. W taki sposób prezentują się tylko najlepsi. Pink na tej trasie udowadnia, że wchodzi do światowej ekstraklasy muzycznej”.  (muzyka.dziennik.pl) 

 

„P!NK's 2019 Beautiful Trauma to bez dwóch zdań jedno z największych wydarzeń muzycznych, jakie miało miejsce na PGE Narodowym od chwili jego powstania”.  (eska.pl) 

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU