Idź do Robbie Williams

Robbie Williams: THE XXV TOUR

Robbie Williams: THE XXV TOUR

niedz. 12 mar 2023
Kraków

Otwarcie bram: Info wkrótce

Robbie Williams ogłosił nowe daty swojej europejskiej trasy koncertowej 'XXV' - świętując niesamowite 25-lecie solowej kariery. 

 

Nowa trasa koncertowa rozpocznie się 20 stycznia 2023 roku w Bolonii we Włoszech, a następnie obejmie takie europejskie miasta jak Paryż, Amsterdam, Berlin, Kraków i Barcelona. Będzie ona celebracją 25-lecia działalności artysty. Na początku września na półki sklepowe trafiła płyta „XXV”, na której znaleźć można jego największe solowe przeboje i ulubione utwory fanów. 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
  • Pakiety Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Płyta „XXV” już w pierwszym tygodniu po premierze notowała szczyty list przebojów. Na początku września Robbie Williams po raz 14 trafił na 1. miejsce zestawień w Wielkiej Brytanii, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez Elvisa Presley’a, który na topie brytyjskich list znalazł się 13 razy. Obecnie tylko The Beatles mają na koncie więcej numerów 1 na wyspach niż Robbie, który króluje w kategorii wykonawców solowych. Po dodaniu albumów wydanych z formacją Take That, liczba brytyjskich numerów jeden w przypadku Williamsa rośnie aż do 19. Dzięki temu zajmuje on drugą lokatę w zestawieniu artystów cieszących się największą liczbą pierwszych miejsc w Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę zarówno twórczość solową, jak i w zespole. Wyżej od Robbiego Williamsa jest tylko Paul McCartney. 

 

robbiewilliams.com 

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU