Idź do Def Leppard

Def Leppard & Mötley Crüe: The World Tour

Def Leppard & Mötley Crüe: The World Tour

śr. 31 maj 2023
Kraków

Def Leppard i Mötley Crüe idą za ciosem po największej północnoamerykańskiej trasie stadionowej w 2022 roku, na którą sprzedano ponad 1,3 miliona biletów. Ikony rocka wyruszą w świat w 2023 roku w ramach wspólnej trasy „The World Tour"! 

 

Zorganizowana przez Live Nation światowa trasa koncertowa rozpocznie się w sobotę 18 lutego 2023 roku w Foro Sol w Mexico City. Oba zespoły dadzą elektryzujące występy na całym świecie. Po przystanku w Ameryce Łacińskiej, w maju 2023 udadzą się do Europy, gdzie w sobotę 1 lipca odwiedzą kultowy stadion Wembley. Całość zwieńczy koncert w szkockim Glasgow w Hampden Park 6 lipca 2023 roku. Bądźcie na bieżąco z dodatkowymi koncertami w 2023 roku, które zostaną ogłoszone wkrótce. 

 

"Po tym, jak w końcu wróciliśmy do koncertowania i odbyliśmy obszerną letnią trasę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w tym roku, jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że w 2023 roku znów wystąpimy na stadionach w największych miastach na całym świecie… Nie możemy się doczekać, żeby wkrótce was tam zobaczyć!" powiedział Joe Elliott z Def Leppard. 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaż*
  • Def Leppard VIP*
  • Mötley Crüe VIP*
  • Pakiet Hospitality*

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

"Mieliśmy niesamowitą frajdę grając „The Stadium Tour” w Ameryce Północnej tego lata i naprawdę nie możemy się doczekać, aby wyruszyć w świat z „The WORLD Tour” w 2023 roku. Przygotujcie się, Crüeheads Ameryki Łacińskiej i Europy! Jesteście następni, a my nie możemy się doczekać, żeby w końcu zobaczyć was wszystkich ponownie w przyszłym roku!" powiedzieli członkowie Mötley Crüe we wspólnym oświadczeniu. 

Dostęp dla osób z niepełnosprawnościami

W celu zakupu biletu dla osób z niepełnosprawnościami KLIKNIJ TU