Metallica: WorldWired Tour

So 28 kwi 2018
Kraków

Metallica: WorldWired Tour

TAURON Arena Kraków, Kraków Szczegóły

METALLICA OGŁASZA EUROPEJSKĄ CZĘŚĆ TRASY WORLDWIRED PROMUJĄCEJ ALBUM HARDWIRED… TO SELF-DESTRUCT  

 SUPPORTEM BĘDZIE KVELERTAK

SAN FRANCISCO, KALIFORNIA – 16 marca, 2017 -  Metallica ogłosiła dziś europejską część trasy WorldWired propomującej ich nowy album Hardwired… To Self-Destruct. Trasa rozpocznie się dwoma koncertami w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii albumu Hardwired…To Self-Destruct. Informacje dotyczące odbioru płyty będą zawarte w e-mailu potwierdzającym zakup biletu. Szczegółowe informacje jak sprezentować album, jeśli już go nabyłeś wcześniej, znajdziesz w potwierdzeniu zakupu biletów. W przypadku wyboru fizycznej kopii albumu należy liczyć się z kosztami dostawy i innymi opłatami.

Metallica w porozumieniu z CID Entertainment oferuje również trzy specjalne opcje, które pozwolą przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie, takie jak: bilety premium, możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowej wystawy “Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem. Szczegółówe informacje na temat pakietów dostępne na: http://www.cidentertainment.com/events/metallica-europe-tour-2017/

Album Hardwired...To Self-Destruct miał premierę 18 listopada 2016 roku i wyszedł nakładem wytwórni założonej przez Metallikę, Blackened Recordings. Zadebiutował na 1 miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. Producentami albumu są Greg Fidelman, James Hetfield i Lars Ulrich. Można go zakupić w różnych wariantach za pośrednictwem www.metallica.com

Pochwały dla Hardwired...To Self-Destruct pojawiły się m.in. w: The New York Times: "Metallica weszła w dorosłość, odzyskując siłę swojej muzyki przy jednoczesnej rezygnacji z typowego wizerunku hard-rockowego zespołu: młodego, szybkiego i poza kontrolą;”Decibel: "Metallica na swoim nowym albumie Hardwired...To Self-Destruct znalazła złoty środek pomiędzy swoim dziedzictwem i długowiecznością;” Kerrang!: "Oto jest: ożywiona, odświeżona, ukierunkowana i odkrywająca siebie na nowo Metallica. Najlepsza rzecz jaką zrobili od czasów The Black Album? Zdecydowanie;” The Guardian: "Metallica wypuściła właśnie swoją najlepszą płytę od 25 lat;” NME: "Metallica pozostała tak samo żywa i innowacyjna;” San Jose Mercury News:  "Metallica ponownie dałą nam album, który odzwierciedla i podkreśla nastroje milionów;” oraz wiele innych. 

 

Zanim kupisz bilety, przeczytaj.

UWAGA! Koncert z centralną pozycją sceny - 360 stopni.

 

 

Otwarcie bram: Info wkrótce

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • Pakiety VIP 899 zł - 10,369 zł * UWAGA ! Koncert z centralną pozycją sceny - 360 stopni.
    Obecnie wyprzedane. Sprawdź koncert w innym terminie.
  • 399 zł - 440 zł * UWAGA ! Koncert z centralną pozycją sceny - 360 stopni.
    Obecnie wyprzedane. Sprawdź koncert w innym terminie.
  • 236 zł *
    Obecnie wyprzedane. Sprawdź koncert w innym terminie.

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele