Rag'n'Bone Man - Grande Reserve Tour

Śr 02 maj 2018
Warsaw

Rag'n'Bone Man - Grande Reserve Tour

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Szczegóły wydarzenia

Uwaga!

Koncert Rag'n'Bone Man przeniesiony do Klubu Stodoła

 

Zaplanowany na 2 maja 2018 w Warszawie w Hali Torwar koncert brytyjskiego artysty Rag’N’Bone Man zostaje przeniesiony do Klubu Stodoła.

 

Bilety zakupione na koncert w Hali Torwar zachowują ważność.

 

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL, TICKETMASTER.PL I W SALONACH SIECI EMPIK

 

 

Zdobywca BRIT & Echo Award, Rory Graham (znany jako Rag’n’Bone Man) będzie kontynuował swoją entuzjastycznie przyjętą trasę Grande Reserve Tour na kontynencie europejskim w 2018 roku. Artysta zagra utwory ze swojego multiplatynowego albumu “Human” w lutym, marcu, kwietniu i maju w 20 krajach Europy przyszłego roku. Trasa rozpocznie się 23 lutego we Francji, a jej największą atrakcją będzie show w kultowym londyńskim Alexandra Palace.  

 

O Rag’n’Bone Man:

Fenomenalny sukces singla „Human” na całym świecie jest następstwem niekończących się występów Rory’ego. Już w wieku 15 lat zaczął rapować w swoim rodzinnym mieście, Uckfield, aby w wieku 19 lat, po namowach ze strony swojego ojca, zacząć śpiewać na lokalnych nocach bluesa. Jego połączenie miłości do bluesa i rapu szybko przerodziło się w coś większego, gdy wstąpił w szeregi pochodzącej z Brighton grupy hip-hopowej The Rum Committee, z którą podróżował regularnie do Londynu na wieczory hip-hopowe w Brixton. Premiery jego albumów Blues Town, Wolves i mini-albumu Disfigured zaowocowały liczną grupą fanów, którzy tłumnie pojawiali się na koncertach w całym kraju już na początku jego kariery.

W 2017 roku Rory zdobył dwie statuetki BRIT Awards – stając się tym samym pierwszym muzykiem w historii, który zdobył w tym samym roku BRITs Critics’ Choice Award oraz Best British Breakthrough Act. Bilety na jego koncerty w Europie i Wielkiej Brytani wyprzedawały się w ekspresowym tempie, a on sam został zaproszony do takich programów jak: The Graham Norton Show, Comic Relief, Later with Jools Holland, The Jimmy Fallon Show i The Ellen DeGeneres Show.

 

Rag’n’Bone Man

2 maja 2018, klub Stodoła, Warszawa

Bilety w cenie 149 zł w sprzedaży na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl oraz w salonach sieci Empik.

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

149 zł *

149,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    149 zł *
    Od 149,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

149 zł *

149,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety