Killing Joke: Laugh At Your Peril - 40th Anniversary Tour

sob. 20 paź 2018
Warsaw

Killing Joke: Laugh At Your Peril - 40th Anniversary Tour

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

Killing Joke świętują 40-lecie!

KILLING JOKE

LAUGH AT YOUR PERIL

40TH ANNIVERSARY TOUR’

20 października – Warszawa, Klub Stodoła

Killing Joke z przyjemnością ogłaszają trasę koncertową ‘Laugh At Your Peril’ z okazji 40-lecia działalności zespołu.

Aby uczcić tę imponujących rozmiarów i ambitną trasę, Killing Joke ogłasza wydanie niesamowitego boxu, w którego skład wchodzi: 16 kolorowych, podwójnych winyli, zestaw słuchawek i wiele innych gadżetów związanych z zespołem. Kolekcja będzie również dostępna na CD.

"Czterdzieści lat temu poznałem Big Paula, rok później wydaliśmy naszą pierwszą EPkę. Świętowanie naszego czterdziestolecia będzie trwało 2 lata i rozpocznie się światową trasą, imprezami i rozmowami, nowymi osiągnięciami zespołu, który przez cały czas jest uznawany za jeden z najbardziej innowacyjnych i wpływowych zespoły wszechczasów. Miłość jest prawem, zacznijmy świętowanie!!! " - Jaz.

"Czterdzieści lat... Pomyślałem, że miało to być 40 dni.

Jaz przypomina mi, że "Przetrwanie to sukces" - i chociaż zespół nigdy nie był komercyjny, pozwolił nam na niesamowite życie, zarówno indywidualnie, jak i razem. Stworzyliśmy bardzo bogaty zbiór bezkompromisowej muzyki. To spuścizna, która obejmuje 4 dekady ... 40 lat mrowienia kręgosłupa, bezkompromisowy, piękny hałas.

Zobowiązanie się do kreatywnego piękna i wizji, którą posiadasz jako artysta, jest niemal perwersyjnym sposobem na życie, a koszty i konsekwencje są ogromne ... jednak w ten sposób informujemy siebie jako społeczeństwo o tym, co jest prawdziwe i ważne. W świecie fałszywych wiadomości i fałszywych emocji ... Podobnie jak tańczący Śiwa, wszyscy jednocześnie niszczymy i tworzymy każdą chwilę naszej rzeczywistości. Nie jest prawdą, że polityka zmienia świat, robi to sztuka. Tylko sztuka może nam powiedzieć, kim naprawdę jesteśmy emocjonalnie, intelektualnie i fizycznie, o wiele lepiej niż cokolwiek innego. Właśnie dlatego tak długo poświęciliśmy się temu pomysłowi ... Killing Joke

Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wsparli nas i dołączyli do nas w tej niekończącej się wyprawie. "  - Youth.

 

Killing Joke rozpocznie trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych w Studio Seven w Seattle w sobotę, 1 września, przed wyruszeniem do Europy. Trasa obejmująca 45 koncertów zakończy się w Roundhouse w Londynie w sobotę, 17 listopada.

Muzyka jako rytuał - surowa, bezkompromisowa i precyzyjnie ukierunkowana lirycznie; Jaz Coleman, Geordie, Youth & Big Paul, oryginalny skład Killing Joke, obecnie prezentują najlepszy materiał w swojej karierze.

Brytyjski zespół TURBOWOLF supportem Killing Joke!

Dzięki wspaniałemu trzeciemu albumowi, The Free Life, Turbowolf dostarczył arcydzieło w tej rozbitej erze. W 11 utworach, cztery brytyjskie indywidualności - Chris Georgiadis (wokal / syntezator), Andy Ghosh (gitara), Lianna Lee Davies (bas) i Blake Davis (perkusja) - przesuwają muzyczne granice z ambicją w głowach i zakłóceniami w ich sercach.

"Muzyka gitarowa stała się jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej przewidywalnych gatunków" - mówi Andy Ghosh. "Tak długo już postępuje, że ludzie zapomnieli, że cały rock'n'roll ma być niebezpieczny, przerażający i nieprzewidywalny. Rzeczy są stęchłe i nudne. Próbujemy nimi wstrząsnąć i sprawić, że znów będą interesujące. "

Elektryzuj

W sprzedaży!

99 zł*

99,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    99 zł*
    Od

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

99 zł*

99,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety