Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

Pn 30 kwi 2018
Warsaw

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

Klub Stodoła, Warsaw Szczegóły

Szczegóły wydarzenia

 

PO OGROMNYM SUKCESIE TEGOROCZNYCH KONCERTÓW

SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX

POWRÓCĄ W PRZYSZŁYM ROKU DO POLSKI: 

29 KWIETNIA, STARY MANEŻ, GDAŃSK 

 30 KWIETNIA, KLUB STODOŁA, WARSZAWA 

18 MAJA, KLUB STUDIO, KRAKÓW 

19 MAJA, CENTRUM KONCERTOWE A2, WROCŁAW 

I PRZYWIOZĄ SWÓJ VINTAGE’OWY TWIST POŁĄCZONY ZE WSPÓŁCZESNYMI PIOSENKAMI POP!

BILETY W SPRZEDAŻY OD 13 PAŹDZIERNIKA OD 10:00 NA WWW.LIVENATION.PL, WWW.TICKETMASTER.PL, WWW.STODOLA.PL ORAZ W SALONACH SIECI EMPIK.

 

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, uwielbiany przez polską publiczność kolektyw, wraca w 2018 roku do Polski. Przyjazd grupy to rezultat wcześniejszych koncertów w naszym kraju, które cieszyły się ogromną popularnością i wypełniały kluby po same brzegi.

 

Ale kim właściwie są Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox? Wyobraź sobie hity Beyonce, Britney Spears czy Bruno Marsa w aranżacjach, jakiej nie powstydziliby się: Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Judy Garland czy Nina Simone, a całości towarzyszy akompaniament porywającego mini-big bandu, którego brzmienie przywodzi na myśl Benny’ego Goodmana. Postmodern Jukebox, to stale rosnący kolektyw, który aktualnie liczy 70-ciu zmieniających się członków. Jak określił to NPR, grupa Postmodern Jukebox „przerobiła na styl retro 40 najpopularniejszych obecnie hitów”. Najbardziej znaną pozycją (ponad 37 mln wyświetleń!) na ich YouTube jest wersja rockowego hitu Radiohead „Creep”, którą zamienili w przepiękną balladę. Magazyn People okrzyknął ją jedną z “9 Best Viral Cover Videos of 2015”. Najnowszym utworem Postmodern Jukebox jest jazzowa, nawiązującą do Rata Packa,  wersja utworu Bruno Mars „That’s What I Like”, do posłuchania tutaj .

 

"Opublikowałem pierwsze video w 2009 roku”, opowiada Bradlee, twórca i mózg projektu Postmodern Jukebox. “Byłem spłukany i mieszkałem w Queens w Nowym Jorku. Siedem lat później zdobyliśmy 2 miliony subskrypcji, wyprzedaliśmy koncerty na 4 kontynentach i staliśmy się niesamowitym zespołem. Każdy członek zespołu ma wyjątkowe „supermoce” i osobowość, a ich połączenie zapewnia fanom niezapomniane wrażenia. Chcemy, aby nasi fani zapomnieli na chwilę o rzeczywistości i dołączyli do imprezy rodem z lat 20. w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Chcemy, aby mogli poczuć jak to było uczestniczyć w Sylwestrze w 1940 roku, którego gospodarzem był Frank Sinatra… a show Postmodern Jukebox jest jedynym miejscem, gdzie można tego wszystkiego doświadczyć w jedną noc!”

 

Nie przegap okazji i zobacz na żywo kolektyw Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox.

 

29 kwietnia, Stary Maneż, Gdańsk

30 kwietnia, Klub Stodoła, Warszawa

18 maja, Klub Studio, Kraków

19 maja, Centrum Koncertowe A2, Wrocław

 

Otwarcie bram: Info wkrótce

W sprzedaży!

129 zł *

129,00 zł - 129,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    129 zł *
    129,00 zł - 129,00
  • Pakiet VIP Gold 486 zł *
    486,00 zł - 486,00

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

129 zł *

129,00 zł - 129,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety