Thirty Seconds To Mars

śr. 29 sie 2018
Kraków

Thirty Seconds To Mars

TAURON Arena Kraków, Kraków Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce


Zespół z wielokrotną platyną - Thirty Seconds to Mars -  na drugim koncercie w tym roku w Polsce – 29 sierpnia 2018 w TAURON Arena Kraków.

Pakiety VIP na europejską trasę dostępne będą wyłącznie poprzez Adventures In Wonderland. Więcej informacji na www.adventuresinwonderland.com

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie.

Niedawno wydali piąty album studyjny. Posłuchaj kawałka “Dangerous Night” TUTAJ. “Dangerous Night” to druga propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków singlu “Walk On Water”.

 

Supportem koncertu w Krakowie będzie Natalia Nykiel. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 uzyskał status Złotej Płyty, a single sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały statusy Diamentowych Płyt). Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 155 milionów wyświetleń. 20 października 2017 roku premierę miała jej druga płyta zatytułowana „Discordia”. Premierze płyty towarzyszyła spektakularna trasa koncertowa Total Tour, która była największą klubową produkcją koncertową w Polsce w ciągu ostatnich lat.

W kwietniu br. Natalia była gościem specjalnym zespołu Thirty Seconds To Mars  na trasie „Monolith Tour” i tym samym jako jedyna w historii polska artystka wystąpiła w duecie z Jaredem Leto. W tym samym miesiącu wystąpiła również z Daley na jego trasie The Spectrum Tour i dołączyła w ten sposób do takich artystów jak Gorillaz, Jessie J i Jill Scott, z którymi Daley stworzył duety w poprzednich latach.

W sprzedaży!

Sprzedaz*

129,00 zł - 349,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    129,00 zł - 349,00
  • Pakiety VIP - 1,431 zł - 3,037 zł *
    1 431,00 zł - 3 037,00
  • PLATINUM *

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

W sprzedaży!

Sprzedaz*

129,00 zł - 349,00

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety