The Black Queen

pt. 26 paź 2018
Warsaw

The Black Queen

Klub Hybrydy, Warsaw Szczegóły

Otwarcie bram: Info wkrótce

THE BLACK QUEEN

 

26 października – Warszawa, Klub Hybrydy

Bilety w cenie 77zł już w sprzedaży na  www.LiveNation.pl

 

Amerykański zespół synthpopowy z Los Angeles, utworzony w 2015 roku przez Grega Puciato (The Dillinger Escape Plan), Josha Eustisa (Telefon Tel Aviv, Sons of Magdalene, Nine Inch Nails) i Stevena Alexandra (The Dillinger Escape Plan, Nine Inch Nails i Kesha). Zadebiutowali w 2015 roku balladą “The End Where We Start”. Ich pierwszy album, „Fever Daydream” został wydany w styczniu 2016 roku i został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków. Początkowo w projekt The Black Queen zaangażowali byli jedynie Greg Puciato i Steven Alexander. Kiedy ich drogi przecięły się z Joshem Eustisem, multiinstrumentalistą i producentem, poboczny projekt stał się pełnowymiarowym zespołem. Połączyła ich miłość do muzyki R&B, którą łączą z muzyką elektroniczną. W ich utworach słychać inspirację dźwiękami Depeche Mode i muzyką lat osiemdziesiątych.

www.theblackqueen.com

www.facebook.com/theblackqueenofficial

www.instagram.com/theblackqueenofficial

 

Indie rockowy zespół TENNIS SYSTEM z Los Angeles i producentka muzyki elektronicznej, kompozytorka i performerka KANGA suportem THE BLACK QUEEN!

 

Świat pogrążony w smutku i niepokój o przyszłość przybijają nas wszystkich, co jeszcze nowego nas czeka? Taki wstęp wystarczy, żeby zakochać się w słonecznej ambiwalencji “P A I N”, najnowszym albumie indie rockowego zespołu Tennis System z Los Angeles. Okrzyknięci przez LA Weekly “jednym z najlepszych występów na żywo w mieście”, Tennis System nagrali swoje piosenki na sześcio utworowym albumie “P A I N” na żywo. Posłuchaj ich, a poczujesz elektrowstrząsową energię epickich występów Tennis System.

FB: https://www.facebook.com/TennisSystem/  Video: https://youtu.be/-F29pprX-mQ

 

Twórczyni muzyki elektronicznej, kompozytorka, remixerka, producentka i performerka z Los Angeles (California). Okrzyknięta przez Gary’ego Numana jedną z najlepszych artystek muzyki elektronicznej, jaką zna. W listopadzie 2016r. wydała swój debiutancki album. Stworzyła oficjalne remixy dla zespołów takich jak clipping, 3Teeth oraz PIG, współpracuje z Johnem Fryerem (NIN, Depeche Mode, Peter Murphy), a razem z producentem Davem Ogilvie (Skinny Puppy, Marilyn Manson, Killing Joke) pracują nad swoim kolejnym albumem studyjnym.

FB: https://www.facebook.com/kangakullt/  Music: https://youtu.be/k6jKICoogjA

W sprzedaży!

77 zł*

77,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    77 zł*
    Od 77,00 zł

Występujący Artyści

W sprzedaży!

77 zł*

77,00 zł

Kup bilety Znajdź najlepsze dla siebie bilety Zobacz wszystkie bilety