Idź do Matt Simons

Matt Simons

czw. 31 paź 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Matt Simons - autor hitu ,,Catch & Release’’ na koncercie w Polsce!

31 października 2019 – Warszawa, klub Stodoła

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 12 kwietnia od 10:00 na LiveNation.pl.

 

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w czwartek, 11 kwietnia o 10.00 i potrwa piątku do godziny 9:00

 

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we środę, 10 kwietnia o godz. 10.00 i zakończy się w czwartek o 10:00 

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 90,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Ponad 500 milionów streamów… Ponad milion sprzedanych singli… 10 milionowy wynik w aplikacji Shazam… #1 na europejskim airplayu… 100 milionów wyświetleń na VEVO…

Piosenkarz, autor tekstów i multiinstrumentalista Matt Simons ogłasza trasę koncertową, która obejmie 16 krajów europejskich i będzie miała na celu promocję jego najnowszego albumu  ‘After The Landslide’. Utalentowany artysta pochodzący z Zachodniego Wybrzeża, który odniósł sukces poza swoją ojczyzną – muzyka Matta dotarła do ogromnej widowni, za sprawą dotychczasowych albumów studyjnymi - „Pieces” i „Catch & Release”.

Trzeci album „After The Landslide” to jego największa, najbardziej ambitna i najbardziej osobista płyta - wyobraź sobie emocje Bon Iver połączone z wdziękiem Springsteena, a będziesz blisko. „To był dość długi proces”, mówi z uśmiechem Matt. „Większość piosenek napisałem dwa lata temu. Przygotowanie wszystkiego zajęło mi dużo czasu więc jestem bardzo, bardzo gotowy na to co przede mną”

Matt Simons o trasie: "Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę wyruszyć w tak dużą trasę. Naprawdę nie mogę się doczekać wizyty w wielu miastach, w których nigdy wcześniej nie grałem, jak również powrotu do moich ulubionych. To będą naprawdę wyjątkowe wieczory z mieszanką piosenek z całego mojego katalogu. Granie koncertów jest moją ulubioną rzeczą i nie mogę się doczekać, aby spędzić jesienne wieczory w Europie. ”

Matt Simons o najnowszym albumie „After The Landslide”: „Wybrałem After The Landslide jako utwór tytułowy, ponieważ dla mnie zawiera on to, o czym jest cały album, bardziej niż jakikolwiek inny. Ta płyta dotyczy kryzysu życia. O zaczynaniu od nowa, przechodzeniu katharsis i wszystkich rzeczy, które się z tym wiążą. Napisałem te piosenki w wieku 29 lat, ale aby to zrobić, musiałem sięgnąć głęboko w to, co pamiętam, z moich wczesnych latach 20. Nie miałem zbyt wielu celów, dopiero zaczynałem na Brooklynie, byłem świeżo po wielkim rozstaniu i nie miałam pojęcia, co robić ze swoim życiem. Było to przerażające ale i zapewniające dużo wolności. Próbowałem uchwycić te uczucia i doświadczenia na tym albumie. ”

support:

Chris Ayer to artysta, który łączy skromność występów z poczuciem poetyckiego liryzmu, które razem tworzą coś społecznie ważnego i wyjątkowo ponadczasowego. Pomiędzy swoją wrażliwością popową a silnym dziedzictwem amerykańskiej tradycji piosenkarza i autora tekstów, nadal przeciwstawia się gatunkom i inspiruje pokolenia.