Idź do Volbeat

Volbeat “Rewind, Replay, Rebound World Tour”

Otwarcie bram: Info wkrótce

VOLBEAT

Rewind, Replay, Rebound World Tour

29 października, Warszawa, COS Torwar

Goście Specjalni:

Baroness

Danko Jones

 

Bilety w cenie 150 PLN w regularnej sprzedaży od 24 maja o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż CITI Handlowy rusza w środę, 22 maja o godz. 10:00 i zakończy się w 24 maja o godz. 09:00

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rusza 23 maja od godz. 10:00 i potrwa do 24 maja do godz. 09:00.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 150,00 zł
  • Platinum*
  • VIP*
  • VIP upgrade*

Nie możesz znaleźć czego szukasz?

Wybierz inną datę

Wcześniejsze daty
Późniejsze daty

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Volbeat multiplatynowy duński zespół, w skład którego wchodzą Michael Poulsen (gitara/wokal), Rob Caggiano (gitara), Kaspar Boye Larsen (basista) i Jon Larsen (perkusja), zapowiedzieli dziś ich  7 album studyjny „Rewind, Replay, Rebound”, który ukaże się nakładem Vertigo Records 2 sierpnia!

Album opiera się na ich wyraźnym, psychobilly, punk-rockowym brzmieniu rock'n'rollowym, z którego zespól jest znany, a jednocześnie usłyszeć na nim można nowe, kreatywne dźwięki. „Cały cel, dla którego wchodzimy do studia, jest taki, że wciąż masz coś do udowodnienia - nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla siebie” - mówi Poulsen. „Nie bylibyśmy w stanie wykonać tego albumu, gdyby nie praca, którą wykonaliśmy w przeszłości. Bez względu na to, ile lat ma zespół lub ile albumów nagramy, zawsze będzie to sygnowane przez nas brzmienie.”

Volbeat powstał w Kopenhadze w 2001 roku. W skład, dziś już multi-platynowej grupy wchodzą wokalista i gitarzysta Michael Poulsen, gitarzysta Rob Caggiano, basista Kasper Boye Larsen i perkusista Jon Larsen. Zespół wydał sześć albumów studyjnych i dwa albumy koncertowe. Wielokrotnie nagradzani złotymi i platynowymi płytami zarówno w Europie, Kanadzie jak i US. Zespół otworzył koncert dla Metalliki podczas trasy koncertowej „WorldWired” 2017 w USA, a od lipca  - jako Goście Specjalni - będą wspierali Slipknota podczas ich „Knotfest Roadshow North American Tour”.