Idź do Primal Scream

Primal Scream

pon. 24 cze 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Zapraszamy na koncert legendarnej szkockiej grupy Primal Scream. Zespół wystąpi już 24 czerwca w warszawskim klubie Palladium.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 129,00 zł

Występujący Artyści

Informacje o wydarzeniu

W swojej trzydziestosiedmioletniej karierze, Primal Scream przeszli przez wszystkie etapy – od psychodelicznego popu do rock’n’rolla, od euforycznego rave’u do industrialnego gloomu. Nagrali płytę z Georgem Clintonem i Kate Moss, zaprosili Mani ze Stone Roses i Kevina do wspólnego grania, przetrwali nakrotykowe przeboje i śmierć gitarzysty Roberta „Thorb” Younga. Cokolwiek by się nie działo – zawsze brzmieli jak Primal Screams. I zawsze nagrywali świetną muzykę.

W ciągu tych ponad 30 lat, Primal Scream podjęli wiele ryzyka, przywitali się i pożegnali z wieloma ludźmi i przy tym wszystkim – niewiele się martwili. Wydając kolejne single, które stawały się klasykami, zostali częścią brytyjskiego muzycznego dziedzictwa.

24 maja, na miesiąc przed koncertem, ukaże się album „Maximum Rock’N’Roll: The Singles”, na którym usłyszymy przekrój ze wszystkich wcześniejszych płyt zespołu.