Idź do Killswitch Engage

Killswitch Engage

pon. 04 lis 2019
Warsaw

Otwarcie bram: Info wkrótce

Killswitch Engage wracają do Polski!

4 listopada 2019 – Warszawa, Klub Stodoła

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 28 czerwca od 11:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 26 czerwca o 10:00 i zakończy się w czwartek, 27 czerwca o 10:00.

Killswitch Engage, zespół nominowany do nagrody Grammy, którego hard rockowe płyty zostały pokryte Złotem, ogłasza premierę swojego ósmego albumu Atonement” na 16 sierpnia (Sony Music Entertainment).

Zespół podzielił się również swoim pierwszym utworem „Unleashed” tutaj.

Istotnie „Atonement” jest rezultatem trudnych i burzliwych ostatnich dwóch lat. KsE zaczął tworzyć pomysły na nowy album już w 2017 roku. Zespół nagrał większość materiału oddzielnie. Niestety w trakcie prac nad albumem wokalista Leach musiał poddać się operacji gardła, która zakończyła się trzymiesięcznym okresem rekonwalescencji artysty. Zespół ostatecznie wydał album, który jest dowodem ich niezaprzeczalnego dziedzictwa jako jednego z najdłużej działających zespołów ostatnich dwóch dekad.

Zespół ogłosił swoją główną trasę po Europie, która rozpocznie się 14 października w Norwitch (Wielka Brytania) i potrwa do 10 listopada. Podczas pięciotygodniowego tournée zagrają koncerty w 21 miastach w 10 krajach. Wcześniej KsE spędzi lato na trasie w Ameryce z zespołem Clutch.

2019 to kolejny punkt zwrotny. Kwintet — Adam Dutkiewicz [gitara], Joel Stroetzel [gitara], Mike D'Antonio [bass], Justin Foley [perkusja] oraz Jesse Leach [wokal] – wyostrzą każdą stronę swojego charakterystycznego brzmienia na albumie „Atonement” po raz pierwszy we współpracy z Metal Blade. Wizja, która ich połączyła dwie dekady temu krystalizuje się jak nigdy dotąd o czym świadczy ich pierwszy singiel „Unleashed”.

Informacje o biletach

Sprzedaż

  • W sprzedaży!

    Sprzedaz*
    Od 110,00 zł

Występujący Artyści

Pobliskie Hotele

Informacje o wydarzeniu

Support: Revocation i TENSIDE

Pochodzący z Bostonu, Massachusetts, zespół Revocation znany ze swojego stylu - technical death metal, dołącza na trasie Killswitch Engage. Grupa wydała swój ostatni siódmy album „The Outer Ones” za pośrednictwem, Metal Blade, w sierpniu zeszłego roku.

Drugi support to niemiecki metalowy zespół TENESIDE. Grupa pochodząca z Monachium wydała dotychczas sześć albumów w tym ostatni longplay „Convergence”, a także występowała przed zespołem Trivium podczas trzech koncertów w Europie tego lata.